NAVODILA ZA PRIČETEK POUKA 1. 9. 2021

Za vse učence od 2. do 9. razreda in učence posebnega programa se pouk prične ob 8. uri. Pred šolo vas bodo pričakale razredničarke, spremljevalke, varuhi in varuhinje in vas odpeljali v razrede.

VSI UČENCI NOVINCI pa pridejo v šolo prvi šolski dan v spremstvu staršev, ki naj izpolnjujejo PCT pogoje. Dobimo se pred glavnim vhodom v šolo, ob 8.30 uri.

Zaradi priporočil NIJZ srečanja z vsemi starši ne bomo izvedli.

Dne 1. 9. 2021 bomo imeli v šoli srečanje le s starši novincev. Starši morajo izpolnjevati PCT pogoje.

Za vse učence bodo dejavnosti prvi šolski dan potekale do približno 11. ure.

Pripravljena bo dopoldanska malicakosila in podaljšanega bivanja prvi dan ne bo. Prevozi bodo organizirani tako kot običajno.

V ponedeljek ali torek vas bodo poklicali razredniki in vam podali vse potrebne informacije.

NAVODILA ZA IZVAJANJE POUKA OD 2. 9. 2021 DO VKLJUČNO 5. 9. 2021

– Upošteva se pogoj PCT in starši vstopajo v šolo samo izjemoma, ob predhodni najavi.

– Pouk se za vse učence prične ob 8.uri in poteka večinoma v matičnih učilnicah.

– Prevozi, prehrana in varstvo je organizirano kot običajno.

– Priporočamo, da ima vsak učenec s sabo plastenko vode (bidon, “flaško”).

– V kolikor bi se pri učencu pojavili znaki akutne okužbe dihal, vročina …, bomo obvestili starše ter otroka napotili domov.

– V šolo vstopajo samo zdravi učenci in zaposleni. V času prihoda in odhoda bo organizirano dežurstvo. Starši se z učiteljem dogovorijo glede ure odhoda in takrat jih bo učenec zunaj v spremstvu pričakal.

Vse omejitve so začasne in jih bomo skladno s priporočili NIJZ usklajevali ter jih smiselno prilagajali.